Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet valakinek zöld a...

Mitől lehet valakinek zöld a feje/bőre? Ez beteség?

Figyelt kérdés
Biztos furcsán hangzik, de ma láttam az utcán egy olyan fiút akinek zöld volt a feje. Azt nem láttam, hogy más testrészein is zöld volt-e a bőr, de a fején igen. És még mielőtt valaki elkezdene kötekedni: nem, nem festék volt, tényleg olyan volt a bőre. Ez mitől lehet?
2010. okt. 18. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ez volt?

[link]

2010. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kékről hallottam, azt argiriának hívják, és az ezüsttől van. Visszafordíthatatlan, de nem halálos, csak esztétikailag nem szép.
2010. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
höhö, marhavicces: első válaszoló. Remélem azt tudod, hogy ezzel azt a fiút is "kicsúfoltad". Ilyenekre csak annyit tudok mondani, hogy kívánom neked, hogy te is kapj el valami hasonló betegséget és próbálj beletörődni, hogy az emberek nem kezelnek emberként, és mindenki megbámul az utcán, ha a lábad kiteszed. Utána viccelődj ilyenekkel, ha te is megtapasztaltad ezt és rohadtul viccesnek érzed mind azt, ami ezzel jár!
2010. okt. 18. 16:19
 4/8 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: köszönöm, bár nem kék volt, hanem zöld. De ez is érdekes, amiről te írtál. Nem hallottam még róla.
2010. okt. 18. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] itt van egy rész ahol a tüneteket írja. Ott szerepel hogy a zöldes bőr rézsókra utal
2010. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. Mostmár csak az a kérdés, mi az a rézsó. De ez hasznos cikk volt.
2010. okt. 18. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:

a cikkes vagyok.

a réz sói, réz szulfát, réz karbonát

Anya kémikus

2010. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
így már értem. rosszul olvastam. köszi! :)
2010. okt. 19. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!