Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb.2 hete van bedugulva az...

Kb.2 hete van bedugulva az orrom. Azt vettem észre, hogy amikor 2-3x jobban megfújom erőteljesebben dugul be (néha pár órára kidugul ha nem fújom). Van köze az erőltetett orrfújásnak az orrduguláshoz? A nyálkahártyám be is van dagadva. Ötlet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
doki&orrspray (valami homeós pl euphorbium comp.)
2010. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy vagyok,orrspray-t szoktam hasznàlni.Nem cigizel véletlenül,mert az is csinàl nyàlkahàrtyagyulladàst?
2010. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta orrpolip. Én kételkedem benne. Igaz van orrsövényferdülésem is. Sötétzöld, szinte palacsinta állagú cuccot szoktam kifújni nagyon néha az orromból. Gáz, de nemrég költöztem és még nem vagyok bejelentve.
2010. okt. 21. 22:35
 4/7 A kérdező kommentje:
De cigizek. 2 naponta 1 doboz. És ha kérdezhetem honnan tudod hogy a cigi is okozhatja?
2010. okt. 21. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a dokid azt mondta,akkor nem kellene kételkedned.Viszont allergia is lehet,az is bedugitja az orrot.
2010. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En csak gondolom,mert én is cigizek kb.annyit,mint te és amikor nem cigizek,olyankor nincs ez a panasz.
2010. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, ki is próbálom. Leteszem a cigit így is csak a pénzt viszi. A dokiról meg annyit, hogy Salgótarjánban vizsgálták az orrom és akkor is egy vidéki orvos helyettesített. Az orrcsepp amit az első hozzászólásba ajánlottak, jónak tűnik. Kipróbálom.
2010. okt. 21. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!