Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon erős migrénes fejfájásr...

Nagyon erős migrénes fejfájásra kinek milyen gyógyszer vált be?

Figyelt kérdés
Anyukámnak nagyon erős migrénes fejfájásai vannak. Van itt olyan aki szintén ilyen problémával küzd és talált rá olyan fájdalomcsillapítót ami használ?
2010. okt. 24. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Quarelin + alvás + csend + sötétség szokott segíteni.
2010. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Megint második volnék.

Akkor szerintem próbáljátok ki az Indometacinumot. Veszteni semmit nem veszthettek rajta. Remélem, segít!

2010. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Quarelin és vagy flector. Sötét, nyugi, vizes kendő. Nekem a érdekes a cataflam az drazsé, semmit nem ér. :/
2013. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

A Cataflam nekem sem használt soha.


Én így vészelem át:

Algopyrin + koffein + hideg vizes kendő (néha hideg zuhany is) a fejemre + sötét

2014. júl. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 bunozo válasza:
D3 vitamin - magnézium - cink kombó, minden nap megelőzésre!
2017. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Peugeot_Sandman válasza:
100%

Évekig kerestem, mire megtaláltam ami nekem használ:


Spedifen 400 (recept nélkül kapható) ezt akkor veszem be, amikor a látótér-kiesés és a szikralátás jelentkezik (később bevéve, amikor már fáj, nem segít sajnos).


Por kiszerelésben kapható, kevés vízben kell feloldani, kis lapos tasak, elfér bárhol.


Egyáltalán nem jelentkezik a fejfájás, kissé tompít, de teljesen működőképes maradok (korábban 5-6 órára ütött ki a migrén) és a hányás is elmarad.


Hű társam 5-6 éve, mindig van nálam egy tasak.

2018. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!