Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem túl korai? Nektek háton...

Nem túl korai? Nektek háton mennyi ideig volt varrat?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen is, hogy anyajegy-levétel a háton jóval lassabban gyógyul, mint más testrészen. Nekem a héten kettőt is kivágott a doki, és a műtét után azt mondta, varratszedés 3 hét múlva. 2 nappal a műtét után elmentem kötéscserére, és a doki azt mondta, hogy már be is forrt, nem kell még 2.5 hetet várni, a köv héten kiszedi a varratot. (vagyis 6 nappal a műtét után). Félek, hogy még túl korai, és még nem gyógyult be teljesen.
2010. okt. 29. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

haat...lehet, de nemhinnem. tudja mit beszel.

nekem is szedtek mar le. de nekem 1 het utan kotescsere, 1 het utan varratszedes. igaz ez nekem 1cm atmerojo volt es jo mely.

2010. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én nem tudom, hogy az enyém milyen mély volt, nem kérdeztem. de nagy volt, és kiemelkedő. (kb 1 cm)
2010. okt. 29. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem vakbéllel műtöttek kb10cm-es hegem volt.1 hét múlva volt varratszedés.A tiéd kisebb és biztosan gyorsan gyógyul.Biztos úgy is leragasztja még,ne aggódj miatta.
2010. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!