Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik budapesti gyrosos a...

Melyik budapesti gyrosos a legrosszabb? Volt már amelyik megfosatott?

Figyelt kérdés

Eddig két döner expresszben kajáltam, mindkettő után olyan cifrafosás jött rám mint még soha. Ma suli után barátnőmmel ettünk gyrost az egyikben.

Sztem valami romlott volt, mert 9 óta sugárban hányunk és nagyon megy a pocink. A fosás még nem is gond , de a hányás az brtuál, rengeteg víz kijött belőlünk :(

Ti fostatok már ilyen kajától?


2025. febr. 25. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:

előfordult párszor, hogy különös szagú volt a kaja meg akár meg is hajtott valamelyest, de sugárban hányós gyomorrontás sose

meg nemrégiben a palota döner kebabbal szívtam meg, a girosz tál mélyéről előkerült egy hosszúkás kis fekete izé, sokkal keményebbnek tűnt, mint a sima megégett húsdarabkák szoktak lenni. kiderült, hogy egész jól hajlítható, végül el is tört: egy fémdrót volt, égett ételmaradvány bundában.

undorító, hogy egyes helyeken mi megy.

2025. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A járványügyi ellenőröknek kéne bejelenteni. Kicsit a körmükre néznének.
2025. febr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kis update, a hányás elmúlt, viszont továbbra is elég durván fosunk és nagyon fáj a hasunk.
2025. febr. 25. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy valaki végig ette az összeset, hogy a legrosszabbról hitelt érdemlően tudjon nyilatkozni.
2025. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Törökbasában kell enni: Sugár, 2. emelet, kajálda. Nekem még nem volt gondom vele.


[link]

2025. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"mindkettő után olyan cifrafosás jött rám mint még soha"


Ez gyomortól is függ, valakinek érzékenyebb a gyomra, valakinek mindent bír. Ez ilyen.


Ugyanaz mint a betegségeknél. Attól függ kinek milyen erős az immunrendszere.

2025. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Mit jelent ez a kifejezés hogy özvegycsináló ér? Azon van a legrosszabb szűkület a nagyimnak

Nagyimnak, aki 63 éves, az özvegycsinaló koszorúéren éren van szűkület. Azaz a bal elülső leszálló koszorúéren. Orvosi nevén/LAD/ : LAD, proximális segment végétől, distalis segment elejéig hosszú 70-85% szűkület van... És egy másik éren CX: eredésében rövid, kritikus...

Ha a bal kezem legkisebb ujja pattog és nem megyek vele dokihoz akkor mi lehet a legrosszabb, ami történhet?

Szerintem ez pattanó ujj. Ősz eleje óta éreztem egy nagyon érdekes érzést a kisujjamban, aztán szeptember végén elkezdett nagyon fájni, reggeli ízületi merevség jelentkezett, alig tudtam napközben is kinyújtani, olyan volt, mintha egy mázsás súly lett volna rákötve....

Ha történt már ájulás veled, mi volt a legrosszabb az egészben?

Az ijesztett meg, hogy nem tudtad az okát? A kiszolgáltatottság érzése volt nagyon rossz? Az, hogy fizikailag nagyon el voltál gyengülve utána? Maga a helyzet volt ijesztő, amibe kerültél, pl. idegenek vagy osztálytársak előtt? Vagy nem is volt ennyire para, csak én görcsölök rá? 17L




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!