Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használtátok már a kövirózsát...

Használtátok már a kövirózsát fülgyulladásra? Kisfiamnak gyakran van fülfájása és gyulladása. Tényleg ilyen jó? Hogy kell használni?

Figyelt kérdés
máj. 10. 04:53
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kérdező! Valóban nqgyon jó. Gyerekként nekem is gyakran begyulladt a fülem a víztől, mindig azzal kezeltük. Meg kell törni középen a kövirózsa szirmát, és kinyomni a fülbe a nedvét.
máj. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Igen, nagyon jó, ha azt akarod, hogy a fiad esetleg megsüketüljön, vagy mentálisan beteg legyen (mert a belső fülből továbbterjed a fertőzés és az agy bizonyos területeit érintheti), vagy ne adj Isten a fertőzés még továbbmegy és egy agyhártyagyulladás szövődménybe belehal.
máj. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Gyerekkoromban anya nálam is használta, amikor fájt a fülem. Mama kertjében termett. Középen megtöröd és a levet belecsepegteted a fülbe.
máj. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Állj! Kétféle dolgot hív a köznyelv fülgyulladásnak. Az uszodás példa jó, mert az tipikus hallójárat gyulladás. Azzal tehetsz egy próbát.

De! Ha valaha volt a füle felszúrva, jött belőle genny, akkor szigorúan tilos, mert a sérült dobhártyán a középfülbe megy, és tönkreteszi.

Ha náthás, orrmandula nagyobbodásos, fülkürthurutos a gyerkőc, akkor meg a fülkürt megnyitása, a dobüreg normál nyomásának a visszaszerzése a feladat: orrcsepp, antiallergikum, helyi meleg...ilyenek. A kövirózsa szóba se jöhet, itt se. Totál hatástalan, és még veszélyes is.

máj. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszi kedves 4es, hogy alátámasztottad az uszodás tapasztalatomat :) 1es voltam :)
máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!