Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a képen látható...

Mi lehet ez a képen látható tünet? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

[link]


fenekemen van egy ilyen. mitől lehet? miez? menjek el orvoshoz?


2009. jan. 10. 19:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen doki!

Elég rosszul néz ki!!!

2009. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

AZONNAL!!!!!!!!

Ez vagy egy eszméletlenül begyulladt, rondán elváltozott aranyér, ami könnyen elfertőződhet, s akár halálos is lehet, vagy pedig egy olyan kóros elváltozás, ami amúgy is orvost igényelne...

Szóval most, azonnal, kórház, nem SZTK, belgyógyász vagy gasztroenterológus (asszem úgy hívják).

2009. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Ja én kedden megyek orvoshoz az aranyeremmel...és nem ennyire ronda...
2009. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
biztos hogy aranyér? és az mitől lehet? már régóta van egyébként és nem tudtam miez nagyon nem is láttam mert nem olyan helyen van... anyumnak nem mondtam eddig... 16 éves vagyok? akkor mutassam meg és holnap doki?
2009. jan. 10. 19:45
 5/25 A kérdező kommentje:
amikor wc-zek a széklet nehezen jön ki... kitörölni sem tudom igazán.
2009. jan. 10. 19:47
 6/25 A kérdező kommentje:
huhhh, ez érdekes volt... édesanyámnak megmutattam és azt mondta hogy egy darab kaki ami rávan ragadva a szörzetre... levágta a szörzettel együtt a darab kakit és azt mondja nincs ott más... tényleg csak ennyi volt? :S
2009. jan. 10. 20:01
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy héttel ezelőtt tudtam meg, hogy ez aranyér. 17 vagyok, és nekem is már jó ideje megvan.

A tünetek: nehéz székelés, fájdalom, vércsík vagy vér a WC papíron és kívül is látható ér.

Az aranyér egy megdagadt gyenge ér, aminek nagyon csúnya kimenetele lehet. Míg nem mentél orvoshoz, rostdúsan táplálkozz, kerüld a zsíros ételeket és mindenképpen szólj anyukádnak. Én tegnap szóltam, kedden irány a kórház. De nekem nem ilyen csúnya, mint neked...

2009. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Nézd meg, hogy maradt-e ott vmi.
2009. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Darab kaki??? :O

Érdekes!

Azért nézd meg jól,tapogasd meg,biztos nincs e már ott!

2009. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Figyul, te még mindíg az vagy, aki már két kérdésben horrorizálta az itt olvasgatókat a különös székelési problémáddal. Nem volt még elég a szórakoztatásból? Már megállapítottuk, hogy kamu az egész, és ezen a fotó sem változtat. Egyébként is, tegnap már állítólag lejött a szar a seggedről a kádban, és jobban vagy, úgyhogy szerintem menj aludni!
2009. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!