Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet hideg vagy szúró...

Mitől lehet hideg vagy szúró érzés a mellkasomban?

Figyelt kérdés
Bal oldalt általában elkezd így terjedni a hideg, vagy nem tudom pontosabban leírni, olyasmihez hasonló, mint amikor ivás után megy le a hideg innivaló a gyomromba. Szúrni is szokott bal oldalt, meg néha erősebben ver a szívem. Mindig bepánikolok tőle. Orvosnál is voltam kettőnél is, de mind a kettő csak meghallgatta a szívemet, sehova nem utalt be, nem írt fel semmit, azt mondta, igyak nyugtató gyógyteát, de már lassan egy fél éve iszom, néha stresszoldó homeo gyógyszert is beveszek, és mégse javulok. Van, hogy hetekig semmi bajom, de néha meg egész nap rosszul vagyok. Meg most olvastam, hogy szívritmuszavar is lehet, és ettől még jobban megijedtem! Menjek el harmadik dokihoz, vagy mit csináljak?
2010. nov. 16. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is voltak ilyen problémáim. az orvosom csinált ekg-t, ami negatív lett. kérésemre beutalt a kardiológiára, ahol több vizsgálaton is átestem. Hál' istennek semmit nem találtak. Úgyhogy nálam is stressz volt. Szerintem nálad is ez lehet a baj, de hogy 100%- ig megnyugodj, kérj egy beutalót a háziorvosodtól.
2010. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen menjél el még kardiológushoz.És ha az sem talál semmit, akkor lehet egy kis pánik tünet is.
2010. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kardiológushoz el lehet menni beutaló nélkül? És ha nem, hogy kell beutalót szerezni? Ha csak úgy megmondom a háziorvosnak, hogy adjon beutalót kardiológiára, akkor ad minden további nélkül, vagy ő dönti el, hogy kell-e? Mert amikor voltam nála ezzel a tünettel, akkor ugye nem utalt be.
2010. nov. 16. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenképp kell beutaló! attól függ milyen a háziorvosod, de ha normálisan megbeszéled vele-hogy ez téged megnyugtatna, szerintem minden további nélkül ad. De mehetsz magán rendelésre is, oda nem kell.
2010. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!