Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendben van-e a képen látható...

Rendben van-e a képen látható röntgen felvétel? (kifejtés belépés után)

Figyelt kérdés

Itt vannak a röntgenfelvételek képei:

[link]

[link]


Nincs-e ficam a karjában?

Rendbe fog-e jönni?

Nem kell-e ismét műteni? (Már kétszer volt műtve.)

Ülve történt a felvétel, súlyt nem tartott a kezében.

Kérem olyan válaszoljon csak, aki ért is hozzá.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2010. nov. 18. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvos többet tudna mondani, mint mi... Én csak elsőéves vagyok az orvosin, de kicsit olyan, mintha nem ott lenne a felkarcsont, ahol lennie kéne, de persze lehet, hogy csak rosszul látom... El kell menni orvoshoz, és ő majd bővebb tájékoztatást ad (mert neki ez a dolga, ő a szakember, nem mi, főleg így látatlanban...)
2010. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dr. Dav ***** válasza:

Sajnos ez egy vállficam röntgenje. Hogy kell-e újra műteni, sajnos nem tudom megmondani, ahhoz látnom kéne meg tudnom a kórtörténetet.

Ha kérdése van, nyugodtan kérdezzen!

Jobbulást kívánok a képen láthatónak:)!

2010. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Sziasztok!

Vissza ment a fiam az orvoshoz és vele mentem én is.Mondtam neki,hogy szerintem ficam van a vállába. Szó szerin elküldött a p....ba.Elővett egy láthatólag hasonló röntgent és elkezdte megmagyarázni.Ez szombati nap volt és mondván,hogy nem sürgős eset,de mégis fogadott. Vissza rendelt még vasárnap reggel is.

Kérdés,ha nem sürgős miért is kellet vasárnap kora reggel vissza menni? Miért nézik hülyének az embert? :O

Teca

2010. nov. 23. 05:45
 4/4 Dr. Dav ***** válasza:
Szerintem váltson orvost. Jobbulást kívánok a fiának!
2010. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!