Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Certain Dri izzadásgátló....

Certain Dri izzadásgátló. Használja itt valaki? Valóban működik?

Figyelt kérdés
Eddig ugyanis egyik dezodor amit próbáltam se használt rendesen, elég izzadékony vagyok. Csak eddig azt hittem hogy majd elmúlik, de már 2-3 éve ez megy, most vagyok 16. (Lány amúgy.)
2010. nov. 19. 16:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs ez kimaradt: [link]
2010. nov. 19. 16:05
 2/7 anonim ***** válasza:
solutio antisudoricát használj, bármelyik gyógyszertárban megkapod és ez biztos, hogy hatásos lesz. ja, és csak 350ft-ba kerül, nem 4ezerbe...
2010. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagyis 5...
2010. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz! És csak gyógyszertárban kapható vagy esetleg máshol is? (DM, Rossmann stb.)
2010. nov. 20. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előző fórumtárshoz, teljesen igaza van. A hatóanyaga mindkét szernek ugyanaz, nem is értem, miért kerülhet annyiba...

Az Antisudoricát valamikor a patikában készítétték, manapság a Naturland gyártja. [link]


Ezt is ugyanúgy este kell használni, lefekvés előtt, reggel pedig célszerű lemosni és utána dezodort használni.

2010. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én reggel nem szoktam lemosni, majd csak este a zuhanyzáskor, mert nekem akkor nem tartana egész nap (nem is láttam még hozzám hasonló embert, aki ilyen szinten izzadt volna, mint én). és drogériákban nem lehet kapni. különben még mindig van olyan gyógyszertár, ahol kikeverik, én vettem már egy párszor olyat is, ugyanolyan jó a hatása.
2010. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kipróbálom! :)
2010. nov. 23. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!