Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy egyszerű...

Szerintetek ez egy egyszerű megfázás lehet?

Figyelt kérdés
Már három napja taknyos vagyok, fáj a torkom, tüsszentek folyamatosan, fáj a fejem, szédülök, ráz a hideg és nem tudok kikelni az ágyból, mert nincs semmi energiám.
2010. nov. 22. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyszerű megfázásnál kicsit több, mert ha ennyire ledöntött a lábadról fizikailag, akkor az nem csak egy kis taknyosság. Orvosnál voltál? Lehet, hogy influenza, az pl fizikailag nagyon legyengít. Mindenképp irass fel magadnak valamit, és szedj vitaminokat, mert az antibogyó jobban hat, ha vitaminokkal erősíted magad (tapasztalat).
2010. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Békéscsabán tarol most ez a fura megfázás jellegű probléma. Akik beleestek, borzalmas rosszullétről, és amit leírtál ilyen tünetekről panaszkodnak. Nem bírnak felkelni annyira gyengék. Édesanyám is beleesett, talán egy kicsit jobban van mára. Sok-sok teaivás, lázcsillapító, Sinecod köhögésre. Ja és nem ártana ha látna doki is, mert valszínű antibiotikumra is szükséged lessz. Kedves kis beteg mielőbbi kilábalást ebből a szörnyűségből, nem csak te estél bele.
2010. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ha holnapra se leszek jobban, elmegyek az orvoshoz, de most inkább nem. Attól félek, hogy megszédülök a buszon vagy valami ilyesmi.

Szerintem ma teázgatok meg alszok egész nap!

2010. nov. 22. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!