Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen terméket használhatna...

Milyen terméket használhatna a 12 éves fiam pattanásra?

Figyelt kérdés
Sajnos egyiket sem ismerem!
2009. jan. 15. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a teafaolajat tartalmazó golyós kenőcsök egyikét. Méretre úgy néz ki, mint egy rúzs, de olyan, mint egy golyós deo. Ez szárítja a pattanásokat. Ha sok van, vagy az egész arcot elborítja szinte, a patikában is tudnak adni neked, az ként tartalmaz úgy emlékszem, nagyobb kiszerelésben létezik csak, és vattával kell felkenni.
2009. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszike! A teafa olaj is patikában kapható? 2-3 db jön ki neki és ha elmúlik,újra de máshol.
2009. jan. 15. 09:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Patikában is van azt hiszem, de illatszerboltban is megtalálod, pl. Drogerie Markt, vagy hasonló.
2009. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én óva intenélek attól, hogy drogériákban kapható kemikáliával kezeljétek a bőrét. Az ilyen készítmények mind tartalmaznak alkoholt, meg egyéb szárító anyagokat, amitől a bőre először kiszárad és hámlik, majd erre válaszul elkezd még több faggyút termelni. Ez innentől egy ördögi kör. Inkább elvinném a helyedben kozmetikushoz, főleg olyanhoz, aki Ilcsi termékekkel dolgozik. A hormonháztartása ilyen korban természetes, hogy megbolondul egy gyereknek, de nagyon fontos, hogy ez egy átmeneti állapot, ha szakszerűen kezelik, viszont életre szóló kereszt, ha most elromlik bőre. Tapasztalatból beszélek, és sajnos beleestem ebbe a hibába, és most felnőttkoromban is látszik az "eredménye". Jó döntést kívánok!
2009. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerek mellett a legfontosabb, hogy nem szabad nyomkodni a pattanást, mert felnőtt korára megmaradó csúnya hegek keletkeznek!
2009. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nyomkodjuk,hozzá sem nyúlok! Kozmetikus mit tud csinálni 2-3 pattanással?Nem zsíros a bőre,mitesszer sincs!Az Ilcsi hol kapható?
2009. jan. 15. 13:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos a táplálkozás, és a bőr elhalt hámsejtjeinek az eltávolítása! Erre pl. cukor+méz hetente 1szer.

A táplálék nagy része teljes őrlésű gabona,friss zöldség és gyümölcs,kb.30%fehérje legyen. Omega 3,6 zsírsavak nagyon jót tesznek a bőrnek. Ennek bevitelét tengeri halakbók vagy ligetszépe olajból ajánlom...mindkettő van kapszula formájában is. A táplálkozáson kívül nagyon fontos a bőr tisztán tartása, erre én a lehető legtermészetesebb anyagokat ajánlanám (Ilcsi szerintem is jó)!

2009. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

10:51-es vagyok. Az alábbi linkre kattintva eléred Ilcsi honlapját.


[link]


Itt böngészhetsz a termékek között, lehet rendelni is, és megtalálod a referenciakozmetikákat is.


A kozmetikust általánosságban, látatlanban javasoltam, ha tényleg csak egy-két pattanás jön elő néha, azt nyugodtan kezelhetitek otthon:) Minden jót!

2009. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Acnesol!!!! dm-ben megveheted!!nagyob jó!!!100%-os és 1000Ft
2009. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket!
2009. jan. 16. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!