Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért duzzadnak ki néha az...

Miért duzzadnak ki néha az ereim a kezemen meg nnéha a lábamon?

Figyelt kérdés

Az ereim eddig is nagyon kilátszottak főleg tenyértől a váll felé (mind2 kezemen), a kézfejemen nagyon, meg néhol a lábamon is, főleg a lábfejen. De miért van az hogy néha-néha kiduzzadnak? Ez komoly probléma vagy teljesen normális? Nem akarom hogy komoly probléma legyen de olyan ronda:S


17 éves vagyok, fiú, viszonylag magas vok és 58 kiló. Ez számít?


2010. nov. 29. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Felmegy olyankor a vérnyomásod. Nekem pár órával eső, meg vihar előtt szokott ez történni.


Meg ha felidegesítem magam :) Ha nem állandóan jelentkezik a probléma, akkor ne foglalkozz vele. Jól el lehet borzasztani vele a csajokat, ha az egyik eret óvatosan elszorítod az ujjaddal, majd visszapréseled a vért :P

2010. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez szinte mindennapos vagy ha nem is jön ki minden nap akkor 2-3 naponta.:S
2010. nov. 30. 06:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Nah jó kissé eltúloztam, ritkábban jön ki, csak azért idegesített mert nem egxy szép látvány:S
2010. dec. 1. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!