Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek szorulása van...

Ha valakinek szorulása van mit kell csinálni hogy könnyebb legyen? :S

Figyelt kérdés
Légyszi csak hasznos válaszokat:)
2010. dec. 5. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

engem a kávé reggel éhgyomorra meghajt. :)


Amúgy szilvalekvárt szokták ajánlani.


Sok rostos kaja, folyadék és mozgás. Ha ez nem segít, akkor bioboltban kérjél teát. Ha ez sem segít, akkor doki, és kivizsgálni az okát(!). Még mielőtt elkezdenéd kiíratni a bélflórádat valami vény nélkül kapható hashajtóval. :S

2010. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a búzakorpa fogyasztása vált be. Olcsó és tényleg hatékony ráadásul egészséges is.


* A búzakorpa a benne található oldhatatlan élelmi rostok vízmegkötő képességének köszönhetően fejti ki jótékony hatását az anyagcsere folyamatokra. Elősegíti a bélműködést, csökkenti az éhségérzetet.


[link]


Naponta 2-3 teáskanállal keversz mondjuk a joghurtodba, azt elfogyasztod és többé nem lesz szorulásod :)

2010. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában azzal próbálok meg magamon segíteni, hogy próbálok többet inni, a 3. bögre gyümölcstea után már általában szokott lenni eredmény.


Az esti sörözések után is mindig sikerül, bár ez azért nem hashajtásra való dolog :)


Reggelire a rostos kaja - gyümölcs, zabpehely + sok folyadék is jó lehet.


Mostanában venni szoktam glaubersós gyógyvizet, (Mira, Ferenc József, Hunyadi János) ami hashajtásra van, ha nagyon nem tudok másképp akkor inni szoktam belőle, mondjuk kúraszerűen is ajánlják fogyáshoz.

[link]


A lekvár és a joghurt is jó, bár nekem nemigen hatott, mozogni meg nincs több időm.

2010. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyél napi 1-3 evőkanál lenmagot, joghurban elkeverve. (Én előtte egy icipici melegvízzel megpuhítom őket).

A lenmagból olyan nyák képződik, ami felpuhítja és kicsusszantja a kakit.

+ rostos kaja, szezámmag műzlibe keverve. Kísérletezz ezeken, meglátod, valamelyik működésbe lép.

2010. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!