Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Becsípődött derék! Mit lehet...

Becsípődött derék! Mit lehet tenni a fájdalom csökkentéséért?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy rossz mozdulatom, elöntötte a melegség és a nyilaló fájdalom az egész derekamat, alig bírok kimászni az ágyból, hajolásról meg ne is beszéljünk. Az hogy ma ágyhoz vagyok kötve nem is akkora hátrány, hiszen rengeteget kell tanulnom, de holnap, holnapután vizsgáim lesznek, el kell mennem a suliig, magassarkúban, csinosan. Azon kívül hogy összeszorítom a fogaimat és megküzdök a fájdalommal, lehet tenni valamit hogy enyhüljön? Gondolkodtam azon, hogy sportcipőben megyek el az iskoláig, és majd ott átöltözök, vagy megkérek valakit hogy vigyen el, de ez még így is csak a probléma egyik részét oldja meg, a koncentrációképességem így is jócskán csökkent :S
2010. dec. 19. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem játék. 4 hete vagyok itthon, és nem javul ugyanez a bajom. Ha pesti vagy, hivd ki az ügyeletet, és kapsz injekciót. Magától nem fog rendbe jönni. Nekem kiderült, hogy sérvem van, most tárgyalunk a mütétről.
2010. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!