Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csíp a nemi szervem pisilés...

Csíp a nemi szervem pisilés közben. Érzem, hogy felfáztam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem tudok menni, mert holnap elutazom :S Mit lehetne tenni ilyenkor? Segítsetek légyszives!
2010. dec. 21. 19:45
 1/4 anonim válasza:
meleg sós ülőfürdő, sok folyadék, tea (medveszőlő, cickafarkfű, kamilla), melegen tartsd a hasad, derekad. És ne tartogasd a pisit, azonnal menj ha van ingered, tudom, hogy fáj, de csak rosszabb lesz, ha összegyűlik.
2010. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírásod szerint gombás fertőzésed van.Ha lány vagy vegyél Betadin-kúpot,ha fiú vagy akkor krémet.Ez jó rá.De ha erre sincs ídőd akkor kenegesd kamillateával.
2010. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De mitől lenne gombás fertőzésem? :/ Lány vagyok egyébként.
2010. dec. 21. 19:59
 4/4 anonim válasza:
a pisilés közbeni csípő érzés nem feltétlenül utal gombára. ha sűrű, túrós, darabos a folyásod és viszket a nemi szerved is akkor valószínű gomba
2010. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!