Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kaphattam mérgezést? Az a...

Kaphattam mérgezést? Az a helyzet, hogy rengeteg tünetet produkálok és nem tudom, hogy mi függ össze mivel, lehet hogy semmi..

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy rengeteg tünetet produkálok és nem tudom, hogy mi függ össze mivel, lehet h semmi :D

Na szóval, 2 hónapja körülbelül székrekedésem van, vagyis arra gondolok, hogy 2 naponta kell csak mennem WCre. Aztán az is előfordult már, hogy (bocs akinek gusztustalan) amikor kitöröltem a popsim, akk fehérfolyás szerű vmi jött ki... :S Hányingerem is volt már 2x. Másik, hogy szinte minden nap fáj a fejem, de iszonyatosan. Ezt gondoltam leírom, de a fejfájást lehet örököltem, mert anyukámnak is mindig fáj, ráadásul szemüveges vagyok és ha romlik a szemem, akkor is fáj, szol ez lehet hogy nem is ide tartozik... Aztán 2 hónapja elkezdett erősen hámlani a fejem. Aztán a mellemen és a hasamon kis apró piros foltok jelentek meg, amik átmentek hámló világos bőrszínű foltocskákba (ezek szinte ma már alig látszanak, de mondom fontos lehet) És az utolsó az, hogy rendszertelenül rámjön a bélgörcs v nemtom minek nevezzem, de csak akkor fáj, ha megnyomom a hasam, a méhem felé :S de nőgyógyászati problémám tuti nincs, mert nemrég vtam nődokinál és semmit sem talált. Na csak ennyi a tünet :S:D


És hogy miért gondolok mérgezésre? Azért, mert a minap vettem észre, hogy a locsolókannában felejtett csapvíz tetején kis rózsaszín olajfoltocska jelent meg :S És attól félek, hogy a csapból származó olaj, amit minden nap iszok, okozott nálam vmi gubancot. És azért csak nálam, mert egyedül én használom azt a csapot amiből a víz származik. Apukám mondta is, hogy onnan lehet, hogy jöhet olaj, mert amikor csinálták akk a meneteket v mit olajjal kenték be a csöveken belül.


Bocsi, ha leterheltelek titeket a sztorimmal, de nagyon félek és most nem tudom hogy mit csináljak. Előre is köszi a válaszokat.


2009. jan. 26. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami olajat a menetre kentek, az nem lehetett mérgező, meg már száz éve kimosódott.

A vízre szerintem ne gyanakodj, az olaj nem lehet az okozója a problémádnak.

Esetleg valami régi ház, és van még ólomcső beépítve? Az lehet mérgező, de már legalább 30 éve be van tiltva. (Ha mégis van, keress rá a neten az ólommérgezés tüneteire.)

Azt mindenesetre kipróbálhatod, hogy egy hónapig bolti ásványvizet iszol, főzni meg kannában hozol vizet valahonnan, és meglátod, jobban leszel vagy rosszabbul.

De a háziorvos biztos nem sértődne meg túlságosan, ha felkeresnéd.

2009. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jövő héten mek orvoshoz:S:D Csak mondom addig nyugtatom magam itt:)
2009. jan. 27. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!