Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen korpás a fejbőröm?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Vegyél direkt korpásodás elleni sampont, szinte minden márkából van. Pl. teafás, borsmentás, stb.


Sajnos a korpásodás hajlam kérdése, van aki korpásodik és van aki nem, végleg nem lehet eltüntetni sajnos (legalábbis tudomásom szerint), javítsatok ki ha tévednék.


[link] itt egy kis olvasnivaló róla. Remélem segítettem! Üdv.!

2009. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképp segítettél:-)
2009. jan. 28. 20:44
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Férjemnek korpásodott nagyon, azt hallottuk, hogy ez valamiféle gomba. Ami jó volt rá az a Nisoral. Gyógyszertárban vettük, ez kb 4 éve volt. Azóta egy szem korpa nincs a fején.
2009. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezt mindenféleképpen kipróbállom hátha hat nagyon reménykedem és köszi szépen:-)
2009. jan. 28. 20:55
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Head and shoulders sampon. Ez a legjobb, viszont ha abbahagyod újból visszajön a korpa. Ha használod elmúlik teljesen. Nekünk bevált. :)
2009. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
88%
Hagyományos korpásodás elleni samponok nem fognak segíteni!A legjobb a T-gél.Tudom mert nekem is csak az segített és rövid időn belül eltünteti a korpát!
2009. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Nekem nem jött be egyik sampon sem.Viszont van egy szer amit az orvossal kell kiiratni.A neve:ELOCOM OLDAT.miután megmosod egy kicsit megtörlöd és egy vattapamacs segítségével a fejbőrődbe dörzsölöd.Nekem már az első alkalom után eltüntette szinte az egészet.Utána nem kell leöbliteni.
2009. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Annak is néz utána,hogy biztosan korpa-e. Nekem pl. olyan fehér dolog van a fejemen ami olyan mint a korpa ,de sok évi küzdelem után kiderült,hogy nem az hanem egyszerűen csak nagyon száraz a fejbőröm és hámlik ,meg kiszárad.
2009. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt, több éve nincs már. tudom nem a reklám helye, de a head & shoulders segített igazából. 2 féle gyógyszertári sampon és a fructis után ez vált csak be.
2009. jan. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a tanácsokat! A head&shoulderst enis használtam de nem jöt be mondjuk nem is haszáltam 12 alkalomnál tovább:-) De most kipróbálom az ötleteket, tippeket.Amúgy sztem nekem is száraza fejbőröm azért hámlik de nem az a korpa???? mert az arcom is szaraz és az is szok hámlani és akkor azzal mit kezdjek?Köszi
2009. jan. 29. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!