Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl lehet ez a tünet együtte...

Mitöl lehet ez a tünet együttes? 3-4 napja a Párom rengeteget böfög!Olyan kb 10-15 max 20 percenként!Szóval tényleg sokat!

Figyelt kérdés

Ráadásul nagyon nagyon büdöset!Párom úgy gondolja hogy olyan "rothadó tojás" szaga van!És azóta van ez mióta hétfön vacsorára föt tojás volt meg jó zsiros szalonna hagymával meg föt krumplival!

Még olyan tünete van hogy tegnap hasmenése volt ma meg szorulása és a gyomorszájnál picit fájdogál!


2009. jan. 29. 06:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat elöre is!
2009. jan. 29. 06:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Epekő, epehólyag gyulladás is hasonló tüneteket okoz. Főleg zsíros étel fogyasztása után jelentkeznek a tünetek. Menjen el mindenképpen háziorvoshoz. Ha nem epekő, akkor lehet reflux betegség, vagy bélrendszeri eredetű.


Én uhangos beutalót kérnék, mindenképpen az epét nézetném meg először. Addig azt lehet tenni, a vizsgálatig, hogy szigorú diéta, teljesen kerülni a zsíros ételeket, tojássárgáját és csokoládékat, nem háromszori étkezés, hanem több, de sokkal kisebb adagokat enni, amíg a tünetek enyhülnek, addig szigorúan keveset, és csak diétás ételt.

2009. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a refluxtól volt, sok más mellett ez is.


23/l

2009. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen sokat??De jó neki...én is szeretnék.:D
2011. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!