Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemrégiben elmentem bőrgyógyás...

Nemrégiben elmentem bőrgyógyászhoz, mert nagyon sok pattanásom van és már valamit muszáj volt felíratnom. Az orvos a Sotret nevezetű gyógyszert írta fel. Mik a gyógyszerrel kapcsolatos észrevételek a hatást illetően?

Figyelt kérdés
(Pár napja szedem, és nem voltam még wc-n) Ez lehet a gyógyszer hatása gondolom.. Csak mellékesen.))
2009. febr. 1. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát először kicsit sulyosbodni fog, de ne ijedj meg

pár nap alatt(kb 1 hét) láthatóan javul vagy elmúlik

Ezt a gyogyszert mással együtt semmiképpen ne szedd be. Szóval hamás gyogyszereket is szedsz ne használd inkább. sokféle mellékhatása van:

Kedélyváltozás, depresszió vagy viselkedésbeli változások előfordulhatnak. Ritkán öngyilkossági kísérlet is előfordult a gyógyszer szedése közben, ritkább esetben Fejfájás, hányással, látászavarral, (enyhe) hallászavarral, látászavarok (a színes látás és éjszakai látás csökkenése), menstruációs zavarok, sárgaság, görcsök, hirtelen hasi fájdalom hányingerrel, hányással, körömelváltozások, beleértve az infekciókat, súlyos hasmenés (véres széklettel vagy anélkül), vérvizelés, a mirigyek megduzzadása és gennyedése. Cukorbetegség: a vércukor változásai főleg cukorbetegekben; asztma, főleg korábban asztmás vagy allergiás betegekben fordulhat elő.

2009. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
75%
Én azt mondom hogy a gyógyszer nem jó megoldás, az életmódváltás jobban bejön. Én szedtem, nos sorolomm, a látásromlástól a szemszárasságig, szédülés, ajulás, stb és ezt mind 4 szem beszedése után már produkálta. Akkor hiába volt elég drága ment a kukába. És életmódot váltottam, nem tünt el mind de lényegesen csökkentek.
2009. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó rendben. Remélem beválik, mert elég csúnya az arcom, és már nagyon sok mindent kipróbáltam. Köszönöm szépen!
2009. febr. 2. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!