Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes ezekkel a...

Szerintetek érdemes ezekkel a tünetekkel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Helló!

16-7 éves fiú vagyok. Van mikor úgy érzem hogy a fejembe szál az összes vérem, és a hallásom gyengébb lesz, a látásra sem tudok koncentrálni, meg sokszor remeg a kezem.

A gyakorlat tanárom már mondta hogy lehet agyal függ ez össze. Apám szívbeteg volt. :/ De anyám meg a nővérem azt mondta hogy "Ezért képes vagyok elmenni orvoshoz? Úgy sincs semmi bajom!" Kérlek kultúrátlan válaszoljatok!


2011. jan. 16. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igenis menj vele orvoshoz, ezek lehetnek magas vérnyomás, vagy más betegség tünetei, amit jobb időben kezelni, mert akkor nem hatalmasodik el a betegség. Tudom, hogy vannak emberek, akik akármi bajuk van, nem mennek orvoshoz, és megszólják azokat, akik orvoshoz szalaldgálnak mindennel, de ne hallgass rájuk, hosszú távon nagyon rossz taktika. Ismerek pár embert, akiknek komoly bajuk lett, mert nem kezeltették magukat. Egészséges embernek is szükséges évente egyszer kivizsgáltatni magát.
2011. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hát hogy menjek el, ha a saját családom azt mondja hogy ne menjek el. :/ Nekik mondhatok bármit...
2011. jan. 16. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a jobb? Ha elmész orvoshoz és kiderül, hogy semmi bajod, vagy ha valami baj van és nem mész el időben?
2011. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon komoly tünetek , azonnal menj orvoshoz, a keringéseddel is lehet baj. Ismétlem , azonnal orvos!
2011. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!