Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok helyen megtalálhatóak a...

Sok helyen megtalálhatóak a világhálón S/M filmek. A szereplők popsiját véresre verik pálcával, korbáccsal. Van-e ennek az egészségre káros hatása? És mennyi a gyógyulási ideje? Okoz-e maradandó sérülést? Hogyan gyógyul az ilyen sérülés?

Figyelt kérdés
Ezek közül rengeteg magyar film van ahol a lányok popsiját de van olyan is hogy a testét bárhol véresre verik. 50-100 pálcaütés. Nem azért kérdezem mert ki akarom próbálni, csak nem értem hogy miért vállalnak ilyet, és hogy egyáltalán hogyan lehet ilyen filmeket legálisan csinálni, még ha pénzről is van szó. De főként egészségügyi aspektusból érdekel a következménye.
2009. febr. 2. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
mond egy oldalt kerlek,en meg ilyet nem lattam.
2009. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én sem láttam még ilyet...
2009. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A google segít keresni bármit. Például itt egy részlet az egyik filmből:

[link]


Amúgy a weboldal magyar IP-vel nem elérhető, csak proxin keresztül.


De a kérdésem nem is erre irányult hanem az egészségyi részre, ezért is itt tetem fel akérdést.

2009. febr. 3. 20:05
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok! Tudna valaki küldeni még videós linket a pálcázással kapcsolatban? Kiváncsi lennék rá,hogy mennyire verik szegény lányokat el! Azért valamilyen szinten sajnálom az ilyen embereket!
2009. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bár mivel ilyet még nem láttatok így nem is létezhet, de azért a rendőrség valamit mégis megzavart nem olyan régen.

Bizonyára azért tartott nekik is ilyen hosszú évekig megtalálni ezt a bűnszervezetet mert nem ois léteztek.

Egy cikk a kételkedőknek az origo-ról:

[link]

2010. febr. 14. 10:07
 6/6 A kérdező kommentje:

Aki még nem látott ilyet az itt most láthatja.

[link]

2010. dec. 12. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!