Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Az otthoni vércukorszintmérők mennyire megbizhatóak, mennyire adnak pontos eredményt?

Kiderült hogy terhességi cukorbeteg vagyok.Azóta itthon rendszeresen mérem a vércukromat,reggel éhgyomorra és evés után is,és az értékek mindig tökéletesek.5.2-nél nem megy feljebb az érték.Mennyire hihetek ezeknek az eredményeknek?

2008. jan. 25. 11:17  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem jók, hisz a rendelőkben is ezt használnak, ha nem vérvételből állapítják meg.

Papám cukros, nála tökéletesen működik évek óta, mindig "szólt" ha baj volt:-)

Ne félj , bízz benne!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. jan. 25. 11:29 Privát üzenet
Szia! Nekem azt mondta a belgyógyász hogy kb 0.4mmolt tévedhetnek ugyhogy nem jelentös a külömbség a kettö közt, csak vénás vérböl biztosabb értéket tudnak mondani.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2008. jan. 25. 21:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Menyire megbízhatóak (hűségesek) a roma lányok "nem a rasszista magyarok válaszaira vagyok kíváncsi"?
Peteéréskor szexeltünk megszakitásos védekezéssel. A mai tesztek mennyire megbizhatóak? Kimutatják a 2 hetes terhességet? Ha megjön akkor nem vagyok terhes? Puffadást érzek ami...
Alvilági férfiak megbízhatóak?
Mennyire megbízhatóak az otthoni aids tesztek?
Hol lehet kapni elfogadhato áron vérnyomásmérőt? Nagyobb elektronikai üzletekben már néztem, de nem voltak megbizhatoak.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!