Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorrák tünetei? Gyomortükrö...

Gyomorrák tünetei? Gyomortükrözés tapasztalatai? Gyógyitható? Mitől alakul ki?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 16:10
 1/3 anonim válasza:

Én a 2. kérdésre reagálnék, kb.1 hónapja tapasztaltam meg a tükrözést.Gyerekjáték, tényleg nem veszélyes.7 hónapja szültem, ahhoz képest semmi, ahogy a vastagbéltükrözés is.

Csupán 3-4 percig tart.Egy picit kellemetlen amikor ledugják a csövet, furcsa érzés fog el, mintha állandóan nyelned kellene.Maradj nyugodt, semmiképp ne kapkodva szedd a levegőt.Nem kértem érzéstelenítőt, de visszagondolva feleslegesnek tartom.Minél előbb csináltasd meg, jobb előbb túlesni rajta.Pitiáner dolog, és tényleg csak 4 perc elég ahhoz, hogy megnyugodj véglegesen.

2009. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyomorráknak az a veszélye, h nagyon sokáig nincs tünete, nem lehet észrevenni. Kialakulhat fekélyből, de normál gyomorból is.
2009. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
[link] ezzel kapcsolatban itt elolvashatod a személyes tapasztalataimat...
2009. nov. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!