Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csajok, volt már wc-s balesete...

Csajok, volt már wc-s balesetetek?

Figyelt kérdés
Lányok! Előfordult már, hogy nem értetek oda időben a klotyóra? Nagydolog volt, vagy csak kicsi? Mennyi idősen?
2011. jan. 21. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Kb 5 éves voltam, pisilnem kellett, de nem mertem szólni az óvónéninek, mert olyan kiabálós volt :( Persze aztán meg ezért ordította le a fejem -.-'
2011. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem menzesszel volt már ilyen. hogy éreztem, hogy ÚRISTEN épp jön:D hát.. szerencsére itthon voltam, aztán megoldottam az alsónemű-cserét:D
2011. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen azt álmodtam hogy pisilek...és pisiltem :D tizenévesen...


szerencsére a nagymamámnál aludtam nem volt annyira ciki :D de azóta is félek máshol aludni mindig eszembe jut :)) néha itthon is hogy párom mit szólna ....biztos röhögne


28N

2011. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ciki,de leirom. Sokat voltam felfazva es ha pisilnem kell nem birom visszatartani. Foleg telen a nagy hidegben. Ketszer volt olyan 18-19 evesen setaltam haza keso este es nem ertem el a hazunkig,igy bepisiltem.

Akkor olyan is volt,hogy epp hugycsogyulladasom volt es hiaba siettem nem ertem le a galeriarol a mosdoig.

Nekem mindig ezzel van gond, ha erzem ,hogy pisilni kell,azonnal keresnem kell wc-t :)

2011. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy elmentem sétálni délelőtt, mert nem volt órám, aztán, hm, pisilni kell, nem baj, kibírom a koliig. Kibírtam, csak éppen nem pisilni kellett, hanem megjött. Szóval fürödhettem meg minden.


Egyszer, felsőben, osztálykiránduláson bepisiltem éjszaka. Mintha addig nem cikiztek volna eleget.


Egyszer meg, szintén séta, sokat mentem a városban, ki a városból, vissza a városba, na, most már visszamegyek, akkor már nagyon kellett pisilni. Második emeleten laktunk, mondom magamban, én szenvedek a lépcsővel, mentem lifttel. Jó, és, amíg az ajtó előtt álltam, és kerestem a kulcsom, akkor csurgott be. Na, ez szép.

2011. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!