Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem (sőt, biztos)...

Azt hiszem (sőt, biztos) Cysta Pilonidalis nevű betegségem van. Lentebb kifejtem részletesebben. (? )

Figyelt kérdés

A sok üléstől alakult ki szerintem., és sajnos nem ez már az első eset, de eddig mindíg elmúlt magától. A farcsontomnál kisebb-nagyobb "dudorokat" érzek, ami nyomás hatására fáj. De aki tudja, hogy miylen ez a betegség, annak nem kell magyaráznom:)


Az lenne a kérdésem, hogy ezt a problémát hogyan lehetne megoldani ??(műtét nélkül)


2011. jan. 22. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt tudsz bővebben olvasni a témáról: [link]


Engem is érdekelne, hogy lehetne megszüntetni, mert én is azt hiszem ilyenben szenvedek: nekem az üléstől még vér is távozik, így az alsóneműm szinte minden nap véres!


Egyik - talán - legfontosabb, a megelőzés, mely "a kiújulás megelőzésére a terület kíméletes tisztítása, fokozott tisztán és szárazon tartása javasolt. Az ülő életmód, helyi trauma (pl. traktorvezetés) kiiktatása lenne tanácsos. Célszerű továbbá a farpofák közötti bőrterületen 2-3 hetente kíméletes szőrtelenítést végezni, szőrtelenítő krémekkel." - forrás a fent említett link.

Remélem neked is sikerül meggyógyulnod!

2011. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
üdv hngy alakultak a dolgaid megbirtad úszni a dolgot műtét nelkül?
2012. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak műtéttel lehet megoldani más mód nincs, mert idővel nagyobb lesz. Viszont lehet húzni évekig ha nem akarsz műtétet addig próbáld nyomkodni akkor is ha fáj tegyél oda paradicsomot minden nap kötözd betadint is használhatsz csak az a lényeg had jöjjön ki a cucc, mert az azt jelenti nincs eldugulva és akkor nem tudsz belázasodni nem tud begyulladni a cysta én már 7. műtéten vagyok túl de most se jó .. remélem te jobban jársz vele.
2015. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!