Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lábamon van két vízhólyag,...

A lábamon van két vízhólyag, mit kell vele csinálni?

Figyelt kérdés
hosszú volt az este, de eléggé furcsa hogy a talpamon meg a sarkamon van.
2009. febr. 7. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj én tudok egy-két dolgot ajánlani: Vagy ott hagyod, és egyszer kipukkad, de az elég kellemetlen, vagy egy tűvel kiszúrod, de akkor még visszanőhet, de barátnőm úgy szokta, hogy egy tűvel kiszúrja, és belevezet egy cérnaszálat aminek a segítségével a víz távozik. Nem tudom, hogy milyen érzés a sarkadon és a talpadon ez a módszer, de én a lábujjamon mindig ezt használom, és elég hatásos
2009. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vehetsz vízhólyag tapaszt (DM-ben, gyógyszertárban, de még a TESCO polcain is van ilyen), azzal leragasztod, magába szívja a nedvességet a hólyagból, leszárítja a felületet, ha kisebesedett, akkor is használható, és rövid időn belül fájdalmak nélkül el fog múlni. Én szoktam használni, főleg nyáron vannak ilyen gondjaim, nekem bevált.
2009. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket!
2009. febr. 7. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak feltörte a korcsolya a lábát,iszonyat ronda volt!Ápolónői javaslatra kiszúrtuk tűvel igaz nem kellemes.Ezután azt mondta kenjük be BETADINNAL és mikor már szebb és nem nedvedzik akkor körömvirág krémmel napont 4-5-ször.Persze tapasszal le kell ragasztani mert elfertőzhet és a ruhába is beleragad.5 nap múlva nagyon szép lett a seb,de mondom:nagyon ronda volt.Mi ezt csináltuk.
2009. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
szurd ki tuvel vagy megjobb ha vagsz ra 1 lyukat olloval. a tuszuras tul kicsi, nehezen tavozik a genny es konnyebben feltelik ujra. sterilizald az ollod, a hegyevel szurd bele es szep finoman vagj ra 1 rest. utana steril tamponnal preseld mig kijon minden. utana tegyel ra hintoport vagy rivanolos sebtapaszt h szaritsa. a betadin is jo 5let es az nem is csip. amikor lehet hagyd szabadon mert levegon szellozik es szarad. ha folyton be van kotve vszinubb h visszano.
2009. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!