Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógymód jó arra, ha...

Milyen gyógymód jó arra, ha valakinek a víztől gyulladt be a füle?

Figyelt kérdés
Zuhanyozás után éreztem, hogy belement a víz a fülembe és nagyon kellemetlen volt, mert bármit tettem, utána is elég sokáig éreztem, mintha lenne valami a fülemben. Azóta ez csillapodott, viszont állandósultak a nyillaló, éles fájfalmak. Nem mindig, csak néha- néha, de az nagyon fáj. Azért gondolom, hogy begyulladhatott. Próbálkozom a sóval, még most várom az eredményt, de kíváncsi lennék más gyógymódra, vagy praktikára is, ami beválik és nem kellene orvoshoz menni! Vagy már mindenképpen felszúrás vár rám????!!!??
2009. febr. 7. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen: kb. fél évig tűrtem a szúró, nyilalló fájdalmakat, és próbálkoztam természetesen a forró sóval is. Aztán a végén már alig hallottam a jobb fülemre, így hát összeszedtem minden bátorságom, és elmentem a fülészetre. Abban biztos voltam, hogy felszúrják, de igazából akkor már inkább attól féltem, hogy sikerült maradandó halláskárosodást szenvednem. Ehhez képest simán kimosták (igazából nem volt benne semmi nem odavaló: zsír vagy fültisztító vattadarad, bár erre számítottam), csak a víztől volt gyulladásban. A doki fújt bele antibiotikumot, és utamra bocsátott. Pár óra múlva ismét hallottam. Azóta leszoktam arról, hogy a zuhanyrózsát közvetlenül a fülemre "tapasztom". Szerintem nyugodtan menj el, nem fognak kínozni:) Jobbulást!
2009. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!