Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl van egy "golyó" a fülemben?

Mitöl van egy "golyó" a fülemben?

Figyelt kérdés
már kb. egy éve ott van,/a fülcimpámnál/ de nem zavart mert kicsike volt..most kb. egy hete megnott kb. 1cm átmérojure és megkeményedett, és fáj is...valami gümö szeruség!Keressek fel egy orvost? Volt már valakinek ilyen? Mi ez?
2009. febr. 8. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi lehet, de szerintem sürgősen menj el a fülészetre...És jobbulást!:)
2009. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! nekem is szokott lenni,kis zsírcsomó-állítólag:) mondjuk nekem el szokott múlni pár napon belül,de ha neked ilyen régóta ott van,sztem azért menj orvoshoz!
2009. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első válaszoló vagyok és csak most jöttem rá mire is gondolsz! Nekem is van ilyen, ki volt lyukasztva a fülem, de begyulladta fülbevalótól..Akkor kiszedtem és többet nem tettem be... És utána már nem emlékszem mikor, de megjelent ez a valami és azóta van..Neked is ki volt lyukasztva a füled? Mert lehet hogy attól...Mindenesetre én elmegyek orvoshoz, ha már így eszembe juttattad...

2009. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!azota dokihoz mentem,mivel elfajult a helyzet ès rohadtul fàjt.gyulladas volt.a doki megvàgta ès kinyomta/jo sok sàrgas-zöldes trutyi jött belöle/ez csütörtökon volt.holnap megint megyek,mivel sztem nem vègzett jo munkat mert a golyocska mèg ott van,ès megint ugyanugy kezd fàjni.elso ès utolso vàlaszolònak egyben,sztem menj el tènyleg a golyocskaddal dokihoz amig nem dönt ugy,h. ilyen csunya modszerrel ki szeretne jönni beloled.mert nagyon sz@r!bnemtudom az enyèmnek van-e köze a fülbevalohoz mert nem nagyon hordok,de a doki is azt kèrdezte rogton,h.hordok-e bizsut.mondjuk fèlève mèg gyakrabbn hordtam fülbevalot,szoval lehet attol,mivel a golyocska ott van màr azota böven..
2009. febr. 17. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!