Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne gyorsítani a...

Hogyan lehetne gyorsítani a serdülést?

Figyelt kérdés
Lassan 17 leszek és ugy nézek ki mint egy 14 éves,vagy még ugy se.Csajoknál kb semmi esélyem, pedig azt mondják helyes vagyok.Szal nem lehetne vhogy?Vmi hormon,vitamin vagy vmi?
2009. febr. 8. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom nem vígasztal, de a férjem is olyan a mai napig mint egy kölyök. Alig van szőr az arcán, baba arca van és 31 tanár létére, volt hogy egyik kollégája ki akarta tenni a tanáriból, hogy mit keres ott.

Hidd el, sokan buknak azokra a fiúkra akik fiatalosabb kinézetőek. Egy lányért se akarj hormonokat szedni, nem éri meg...

2009. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dehogynem...kb a 11-12 évesek néznek meg,a többiek meg csak ugy hogy ez egy "kölyök"
2009. febr. 8. 20:09
 3/4 anonim válasza:

A hormonoknak rengeteg mellékhatása van úgyhogy szerintem ebbe ne gondolkozz. Kezdj el sportolni valamit, ami teccik(nem kell versenyszerűen csinálnod, csak hobbiból) az majd megindítja a tesztoszteron termelésed(ilyenre legjobbak a küzdősportok pl karaté, vagy hasonló), ha elég magas vagy (vagy ha úgygondolod hogy már sokat nem fogsz nőni) akkor konditerembe is eljárogathatsz heti 2x kezdetnek jó is lesz. De a legfontosabb az hogy jól érezd magad a bőrödben, ez a 21. század és a belső értékek a mérvadók, ha magabiztosan, felnőttesen viselkedsz(ez nem azt jelenti hogy nem szórakozhatsz...sőt) akkor úgy is fognak kezelni. Remélem tudtam segíteni.

Üdv.: egy korodbeli

2009. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
más?
2009. febr. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!