Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kilátszódnak az ereim. Mit...

Kilátszódnak az ereim. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Pontosabban nem azért látszódnak ki mert túl fehér lenne a bőröm... Vékony a karom, feltételezem a bőröm is vékonyabb típus és amikor felhevül a testem [vagy csak mikor gondol egyet] kínosan kidudorodnak az ereim..

Megoldaná a problémát ha egy kis izmot összehoznék az alkaromra? Más megoldás? Elmúlik ez egyszer?


2009. febr. 8. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ereid azért látszanak ki, mert viszonylag alacsony a testzsírszázalékod. Ha izmot szedsz fel, attól nem fognak kevésbé látszani az ereid (gondolj csak egy versenyformában lévő testépítőre:D milyen erei vannak). Ha hízol és zsírosodsz kevésbé fognak látszani, de ezt gondolom nem szeretnéd. Az erezettség függ még genetikai adottságtól is. Láttam már olyan testépítőt, aki nagyon szálkás volt és nem volt olyan erezett, mint másik hasonlóan szálkás társa.
2009. febr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat nem tudsz tenni. Nálunk anyukámnak és nekem is nagyon "átlátszó" a bőrünk, néha már ilyesztően, főleg amikor nagyon meleg van, méginkább meglátszanak. Nálam az enyhített rajta egy kicsit, amikor szoliba kezdtem járni, de tényleg csak egy kicsit segített. Ja és egyikőnknek sem minimális a testzsír százaléka, mert anyumon olyan 12 kg felesleg van, rajtam meg kb. 7 kg.
2009. febr. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!