Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam egyenesben a...

Hogyan tartsam egyenesben a hátam?

Figyelt kérdés
Akár gép előtt ülök vagy akárhol eszembe jut akkor kiegyenesedek de pár másodperc mulva elfelejtem és ujra begörnyedek!
2011. febr. 5. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem könnyű dolog kiegyenesíteni :S.


Probléma az hogy ezt szoktad meg és a hátizmok teljesen elgyengültek. Többféle megoldás létezik erre, de egyik sem azonnali. Egyik hogy keresel hátizom erősítő gyakorlatokat, és napi rendszerességgel gyakorolsz. Vagy veszel egy MBT cipőt, de ez nagyon drága, ellenben nem kell gyakorolnod.


Nekem a lúdtalpam miatt vagy xlábú, és az xláb miatt vagyok ferde gerincű. Amióta MBT-zem sokkal jobban kihúzom magam egyenesebben ülök, járok.

2011. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát elég drága az MBT maradok a hátizom erősítésnél és igyekszem magam "erőltetni" hogy egyenesen üljek! Amikor sokáig egyenes vagyok vagy gyakorlaton állok (szakács tanuló vgayok) Megfájdul a derekam felett a gerincem melletti izom! Köszönöm a segítséget :)
2011. febr. 5. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor marad a gyakorlatok. Hason kell feküdni és emelni a felső testet, mint ahogy tesin. Meg ferde gerincűségre nagyon ajánlják az úszást. Heti egy két alkalom egészséges is, meg ha szeretsz úszni akkor élvezet is.
2011. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2 éve hagytam abba az úszást akkor 1,5 évig usztam de pénzhiány miatt nem bírtam fojtatni! Nem bírták fizetni a szüleim, most meg sajnos nem nagyon lenne rá időm!

[link]


Maradok az ilyennél.

2011. febr. 5. 23:29
 5/6 A kérdező kommentje:
*folytatni
2011. febr. 5. 23:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet. Köszi a belinkelt hátizomerősítő gyakorlatokat. Majd ha lesz időm kipróbálom. ;)
2011. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!