Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyár elején kezdődtek a...

A nyár elején kezdődtek a problémák édesapámmal. Eleinte csak magas láz gyötörte esténként, aztán hétről-hétre romlott az állapota, ami abban nyilvánult meg hogy a beszéde nehézkes volt, ami úgy tűnt mintha egy kicsit ittas lett volna de nem. MI ez?

Figyelt kérdés
Aztán a járással is voltak utána gondok az is nehéz volt már. Ma már nem tud járni egyedül és beszélni is úgy beszél mint egy kisgyerek. Minden egyes eredmény nem mutat ki semmi kórosat, de akkor mi a baja? Aki tud kérem segítsen!
2009. febr. 10. 12:53
 1/4 anonim válasza:
Az én apukámnak ugyanezekre a tünetekre agyi keringészavart diagnosztizált az orvos.
2009. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én mindenképp vennék neki vitaminokat, de nem gyógyszertárit, hanem valami rendeset... Multi-X vagy ISS Super Vitamin Pak vagy a Lenkei multivitaminok is jók. Meg C vitamint napi 5-6 ezer mg!
2009. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És lehet valamivel kezelni? Illetve visszafordítható?
2009. febr. 12. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom, már nagyon régi a kérdés. Azóta valószínűleg kiderült mi a gond.

Én agyhártyagyulladásra gondoltam volna a láz és a tünetek miatt. Ha a láztól elvonatkoztatunk, akkor a stroke vagy az Alzheimer is szóba jöhet.

Megírja, mi volt a baj?

2014. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!