Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyakori vizelés és vizelési...

A gyakori vizelés és vizelési inger (felfázásra utaló jelek nélkül ) lehet pszichés/ lelki eredetű?

Figyelt kérdés

Annak idején is volt ilyen.. küldtek jobbra-balr, de nem találtak semmit... elmúlt magától.. most megint előjött, és felőröl már...

Hiszek a lélekgyógyászatban, és ott nagyon sok helyen kitérnek arra hogy


" A hólyagban, mint gyűjtőtartályban várják a vese által kiválasztott salakanyagok, hogy elhagyhassák a testet. Mindnnyian tudjuk, hogy adott érzelmi állapot vagy pszichés nyomás is kialakíthat vizelési ingert. A fokozott stressz mindig arra késztet, hogy ellazuljunk, elengedjük magunkat. Ha ez lelki-tudati síkon nem sikerül, akkor a test kénytelen megtenni – konkrétan a húgyhólyag, amelyben ilyenkor fokozott vizelési inger keletkezik..."


2011. febr. 12. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ideges/stresszes vagy, akkor lehet.
2011. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nő vagy férfi vagy?
2011. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nő 24 éves...


Igen én sajnos szorongó lelkileg labilis emberke vagyok

:-S

2011. febr. 12. 11:26
 4/5 A kérdező kommentje:
sok feszültséget, "mérget" felhalmozok magamban,sajnos én nem tudom kimondani ha vmi nem tetszik, inkáb örlődök...
2011. febr. 12. 11:27
 5/5 anonim válasza:
Igen lehet! Ezzel küzdök szinte mióta az eszemet tudom...
2012. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!