Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám szerint beteg vagyok,...

Anyám szerint beteg vagyok, valóban az lennék?

Figyelt kérdés

Szerintem ő az. ^^


Azt mondja nem alszok eleget, meg szervezetnek pihenésre van szüksége. Meg hogy ülök a gépnél és akkor az izmaim teljesen el gémberednek, meg bámulom egész nap a sugárzó monitort. Ilyeneket. (hozzateszem nem egesz nap, mert a fel napot mashol toltom)


Ha alkalmam van es nem hiv reggel a munka, akkor ilyenkor hajnalig fel vagyok es ez neki nem tetszik. Mar azert is, ha lefekszek koran, reggel hamar kelek, aztan delutanra meg este faradt leszek a meloba. De nem erti meg.

Azt mondja hogy fogyok, mert a szervezetem nem tud pihenni/beallni a bioritmus. Ez igaz, 2 ev alatt miota melozok fogytam 7kilot, !de! a hasamrol. Tok lapos lett a hasam. Emelett edzek is.


Teljesen egeszsegesnek erzem magam, nem faj semmim, es ha faradt vagyok, lefekszek. Nem ertem miert avatkozik bele, pedig mar joval tulleptem a kamaszkort.


2011. febr. 14. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom azért pampog, mert ő nem bírná a te életmódodat. Van ilyen, az emberek szervezete eltérő, mindenki mást bír. Én is rohadt keveset alszom, és összevissza, plusz egész nap a gép előtt ülök. Jó, ez utóbbi tényleg nem egészséges, meg én is érzem hogy az izmaim el vannak már gémberedve.. De te edzel is, szóval...


Szerintem hagyd rá, bár azt igazán megérthetné tényleg, hogy nem vagytok ugyanolyanok.

2011. febr. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukadnak tokeletes a velemenye, tudasa az egeszseges eleetmodrol. Sot, a legeffektibb alvas, az ejfel elott van.

Lehet hogy mar felnott vagy, de ne hid, hogy maar mindent tudsz. Google-ben sok tanacsot, statisztikat talalsz az egeszseges, kiegyensulyozott eletmodrol. Olvass, es rajosz, hogy anyukadnak mennyire igaza van. Lehet, hogy most meg tudsz funkcialni igy ahogy elsz, de kesobb nem.

2011. febr. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az ejfel elotti alvast nem tudom honnan szedik. Bioritmustol fugg mikor tudja az ember jobban kialudni magat...
2011. febr. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az szerintem természetes, hogy ha valaki dolgozik és edz, akkor fogy. Az hogy lapos a hasad meg tök jó!


Ne foglalkozz ezekkel az intelmekkel! Beszéld meg vele, hogy Te hogy látod. És mondd el neki, hogy kedves tőle, amiért törődik, törődni akar Veled. Valószínűleg csak jót akar és ezért teszi. A lényeg, hogy beszélj neki erről.


Viszont azt írod, hogy jóval túllépted a kamaszkort. És még mindig vele laksz? Próbálj meg elköltözni.

2011. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!