Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálnak azokkal az...

Mit csinálnak azokkal az emberekkel akik öngyilkosok akarnak lenni de nem jön össze nekik?

Figyelt kérdés

pl. ha kórházba viszik és sikerül megmenteni az életét, akkor csak simán kiengedik?


17/L


2011. febr. 20. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, pszichiátriai vizsgálatra küldik őket.
2011. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért ez nem így megy.Például gyógyszer túladagolásnál kap az ember egy jó kis gyomormosást ami nem kellemes,mert végig ébren leszel,és tesznek róla,hogy érzékeld mit tettél.Majd dilidoki fog veled napokig dumálni,és ír egy jó kis lapocskát,hogy végül is mi a bajod..Ha lököttnek tart,és úgy látja,hogy máskor is megteszed,vagy berendel egy megfelelő kórházba,hogy tovább élvezd a vendégszeretetüket a sok sérült,sokszor síró,ordibáló betegek közé,vagy hazamehetsz,de egy csomó gyógyszert kell szednek,hogy meggyógyulj..Csodás élet mi???

UI: Én személy szerint gyávaságnak tartom az öngyilkosságot,és tudom,hogy nincs olyan ok amiért az embernek el kéne dobni az egyetlen dolgot amiből nincs kettő,és nem lehet még pénzért sem megvenni.Az életet.

(a történetet csak azért tudom,hogy mi történik,mert az egyik barátnőm így járt,és ő mesélte,persze 5 év után már mélységesen szégyelli magát,hogy ilyen ökörséget csinált)

2011. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!