Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A problémám az, h izzadós a...

A problémám az, h izzadós a lábam, és sajnos a cipőben sokat vagyok, ha utána leveszem elég kellemetlen lábszag érezhető. Mit tanácsoltok, hogyan tudnám megszüntetni ezt a gondot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 04:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A patikában 40 ft körül van Antisudor folyadék. (asszem hoszabb a neve de én így kérem) Minden este fürdés után kend át vele a lábad. Egy idő után (észreveszed) már nagyon szárítja és ritkábban kell használnod. Olyannak ajánlottam akivel nemhogy egy légtérben hanem egy lakásban nem lehetett cipőlevét után megmaradni és bevált. Van ebből púder változat is az nem ennyire jó.
2011. febr. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
400 Ft nem 40
2011. febr. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

solutio antisudorica a neve

és tényleg nagyon jó, de csak estére kend be vele, aztán reggel mosd le, olvasd el a tájékoztatót, ott mindent megtalálsz.

2011. febr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pontosan úgy hívják, de magyarul is lehet kérni "izzadás elleni folyadék".először én sem tudtam kimondani,aztán a gyógyszerész segített ki, hogy nyugodtan kérjem így.

én hónaljra használtam, és tényleg nagyon jó volt.

2011. febr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
61%
A férjem rendszeresen használja a Scholl termékeket. Nem olcsó mulatság, de teljesen rendbe hozta a lábát.
2011. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2011. febr. 22. 07:32
 7/7 anonim válasza:
25%
Ezentúl a beceneved Büdi láb ! :D
2012. aug. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!