Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom, beteg lennék?

Mi lehet a bajom, beteg lennék?

Figyelt kérdés

2010 június-júliusa óta szedek fogamzásgátló tablettát, azelőtt semmi bajom nem volt. Az utóbbi időben nagyon sokszor van rosszkedvem, hamar mérges leszek,többször is szédülök, lusta vagyok, szinte fel sem tudok kelni az ágyból. De a legrosszabb, hogy nem kívánom az együttlétet a barátommal. Régen egyáltalán nem voltam ilyen, nem tudom mi történhetett.

Vérszegénység lenne, vagy a gyógyszer miatt lettem ilyen?


2011. febr. 27. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem amiket leírtál, teljesen hétköznapi mellékhatások fogamzásgátló szedése alatt. Amikor én szedtem anno, nekem kb. fél év múlva jöttek elő ezek a tünetek (libidó csökkenés, mellfeszülés, idegesség, rosszkedv, stb.). De így utólag belegondolva a libidóm csökkenésében szerintem az is közre játszott, hogy kb. fél év után kezdett "feloszlani a rózsaszín köd", és kezdődtek a konfliktusok. Lehet, hogy tudat alatt esetleg nálad is ez a helyzet.


25/L


25/L

2011. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!