Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire figyeljek, hogy ne...

Mire figyeljek, hogy ne kapjak servet?

Figyelt kérdés
Ma 70 kilot kell egyedul elvinnem A-bol B-be. Nagyon felek, hogy meghuzom magam, mert bar tobbnyire jarmu visz, azert kell lepcsoznom es mozgolepcsoznom is. `En vagyok 58 kg, lany es ez nagyon nagyon sok. A kerdes adott, hogy a legbiztonsagosabb? A borond darabja 1,20 magas, 70 es 60 cm szeles.
2011. márc. 6. 09:56
 1/5 anonim válasza:

70 kilót egy erős férfi is nehezen visz el. Gondolom, csak saccolod a súlyt.

A bőröndök tartalmát oszd szét, és járd meg az utat inkább háromszor, harmadannyi súllyal. Jobban jársz.

2011. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem saccolom, annyi. Nem jarhatom meg, 3 es fel ora az ut es eleg sokba kerul. Huzhato a borond, csak az emelestol felek, megkernem, hogy kerdesre valaszoljon valaki.
2011. márc. 6. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit viszel benne? Az exedet vagy egy traktor akksit?


Szerintem a sérvet gy előzheted meg a legkönnyebben, ha megkérsz az adott helyszínen egy fiatalembert, hogy segítsen neked. És ezt most nem viccből mondom, komolyan tegyél így. Egyébként egy fiatal lánynak kevesen fognak nemet mondani.

2011. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebben bizom en is, de legutobb, mikor megkertem valakit azt mondta a felnott ferfi, hogy nem segit, mert o BKVs es ha meghuzodik valamije, nem dolgozhat. (30 kg volt akkor nem 70) No comment. Mondjuk ez otthon volt, most angliaban vagyok es koltozom.
2011. márc. 6. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha ne emelj nehezet hajolásból! Inkább guggolj le egyenes derékkal, ás úgy állj fel a csomaggal, és így is tedd le. Ez az első számú aranyszabály.
2011. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!