Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitsegre lenne szuksegem!...

Segitsegre lenne szuksegem! Endokrinologust keresek Magyarorszagon. Tud ajanlani valaki? (folyt lent)

Figyelt kérdés
(Erdelyben Szatmarnemetiben lakunk)a ferjemnek talaltak egy csomot a jobb pajzsmirigyen es a doki akihez jart azt mondta hogy kikell venni,de mi nem akarunk meg elsore beleugrani egy mutetbe hanem meg szeretnenk kikerni mas dokik velemenyet is (de nem itt Romaniaban )mert ugy tudom vagyis ugy hallottam,hogy Magyarorszagon fejlettebbek es korszerubbek az orvosok.Nagyon szepen koszonom a segitseget mindenkinek aki ir!!!!! Meg emailt is fogadok ,barmilyen segitseget!!! (30eves a ferjem)
2011. márc. 6. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, én a sajátomat tudom ajánlani.

Dr. Ruzsa Péter Budapesten (Zuglóban) az Uzsoki utcai kórházban. Engem ő kezelt, egy idős doki, elég rendes, ha arról van szó bármire képes a betegéért és az egyik legjobb sebész a barátja (ő műtött). Telefonszámot sajnos nem tudok, mert már nem járok hozzá.

2011. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Mensmentis magánrendelő bármelyik orvosát tudom neked ajánlani. Engem dr Tűű László kezel, de ha te Romániából jönnél, Debrecenben is van rendelőjük, úgy nem kellene olyan sokat utaznod. Sajnos fizetős hely, de tényleg figyelnek rád és nem akarják az első alkalom után kiműteni minden szerved, igyekeznek kezelni, meggyógyítani.


www.mensmentis.hu

2011. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pedig Nyíregyházán Dr Papp Zsuzsannát, hétfőnként rendel tb szakrendelésen. Én vele vagyok maximálisan elégedett.
2011. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom hogy irtatok es ha meg lesz kerdesem akkor irok majd.
2011. márc. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!