Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szúnyog és egyéb vérszívó...

A szúnyog és egyéb vérszívó rovarok melyik vércsoportot kedvelik jobban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegy nekik,hogy milyen vércsoportú a vér..Ők nem tudják,hogy éppen nullásat vagy AB -est szívnak ki.Inkább azt mondanám,hogy a "sós vérűeket" nem szeretik.Nekem sós vérem van,és van olyan nyár amikor egy szúnyogcsípésem sincs,holott a család többi tagja tele van..Ha néha van 1-1 csípés akkor a család avval szórakozik,hogy az a szúnyog ami engem csípett meg szimplán csak narkós, vagy eltévedt...Az édes vérűekre nagyon rá tudnak menni..
2011. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DannyZuko ***** válasza:
valamikor olvastam róla egy cikket, ahol tesztelték ezt. semmi köze a vércsoporthoz. van akire a kibocsájtott (bocs ha tévedek, azt hiszem feromonok) miatt nem buknak annyira.
2011. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. márc. 18. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!