Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt 10 kilót fogytam...

Aniangyal kérdése:

1 hónap alatt 10 kilót fogytam, de mitől?

Figyelt kérdés
Most 22 éves nő vagyok, 170 cm magas, és egy hónappal ezelőtt 62 kilogramm voltam. Ma reggel mértem meg magam már csak 52 kg vagyok. Igaz, nem eszek annyit mint régen, de azért eszem. Lehetséges, hogy ennyit lefogyjon az ember ennyi idő alatt csak azért mert egy kicsivel kevesebbet eszik? Meg vagyok rémülve, mert nagyon vékony vagyok, beesett az arcom, tök lapos a hasam, ezelőtt a két combom is összeért teljesen, most meg nem. Rosszul érzem magam, orvosnál meg már annyit voltam, mindig más probléma miatt, hogy félek hülyének néznek vagy hipochondernek vagy nem tudom. Pedig komoly a baj, ez szerintem nagy fogyás, minden ruhám nagy rám.
2011. márc. 21. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
hát akkor esténként próbálj meginni elég zsíros tejet 1 bögrével.próbálj kicsit hízni.de a háziorvosnak mondd ezt el.és lehet tud felírni valami ilyesmire való szert.
2011. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
HÁt, lehet, hogy valami betegség jele? Vagy nem ért valami nagy stressz? Ismerek olyat, aki válás után annyira depressziós lett, hogy rengeteget fogyot...
2011. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a mértékű fogyást érdemes kivizsgáltatni. Csináltass labort, EKG-t, menj el szűrővizsgálatokra.
2011. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg a stressztől, de korábban is stresszeltem, mégsem fogytam még soha ennyit. Nem találok most munkát és lehet hogy költöznöm is kell, akikkel meg együtt élek azokkal egyfolytában veszekszem. Sokkal agresszívebb is lettem, mint voltam. Hát na jó legyen, lemegyek a dokihoz, kíváncsi vagyok mint mond, mit ír föl, de gyomortükrözésre nehogy elküldjön, azt nem bírnám.
2011. márc. 21. 09:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne ötletelj, hanem menj orvoshoz.
2011. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben, megyek is, és köszönöm
2011. márc. 21. 09:11
 7/14 Kései Sirató ***** válasza:
Simán okozhatja a stressz, főleg akkor, ha ebben az időszakban nagyon keveset aludtál. Nem fogyaszt úgy semmi, mint az alváshiány és idegeskedés. Azért biztos, ami biztos, vizsgáltasd ki magad!
2011. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. De tényleg, ne halogasd. Daganatos betegségeknél is jellemző a fogyás rövid idő alatt.
2011. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jobban nem tudtad volna megijeszteni? Ráadásul nem is igaz, előző!

Unokatesóm pl. "csak" cukorbetegség miatt fogyott ennyit.

Egy másik ismerős meg pajzsmirigy miatt.


Kérdező, ne találgass, egy vérvételből kiderül. Elképzelhet, hogy "csak" stresszelsz, de csak akkor foghatod erre, ha egyéb okokat kizártak.

2011. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, ennél jobban nem tudtam volna. Egyébként de, igaz. Nem azt mondtam, hogy tuti daganatos, csak azt, hogy akár az is okozhat ilyet. Pont azért írtam le, hogy ne halogassa az orvoslátogatást.
2011. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!