Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Migrén. Mit csináljunk vele?

Migrén. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
Testvéremre rátört ilyen migrénes fejfájás, nagyon nem jól néz ki, kihányta a fájdalomcsillapítót is. Elvigyük dokihoz, tudnak vele mit kezdeni, vagy ilyenkor már jobb, ha nem mászkálunk vele? gondolom hormonális alapú, mert eddig nem volt semmi baja. 14 éves. előre is köszönöm
2011. márc. 21. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 10 éve szenvedek tőle, semmi nem használ. A sötét csendes szobába lefekvés a leghatásosabb és a nyugalom,ha tud aludjon pár órát, nekem néha ez segít.
2011. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább hívjátok ki az ügyeletes orvost
2011. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csendes, sötét szobában pihenjen le, aludjon.
2011. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor nekem jött először, akkor kihívtuk a dokit, adott szurit, utána is mindent kihánytam, csak a hányás- és fájdalomcsillapítótól jobban elaludtam. Amikor nem hívtuk ki, akkor is elaludtam a sötétben,de akkor nem csak másnap voltam nyomott, hanem még 1-2 napig.

Gyógyulást kívánok!


(Ja, így ne vigyétek sehová.)

2011. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az ügyeletere szoktam menni, kapok egy szurit hányás elleni és fájdalomcsillapító van benne, aztán kialszom. Ez vált be. Másik módszer: írassatok kúpot hányás ellenit és fájdalomcsillapítót is - ezt nem lehet kihányni. Sajna én is "gyakorlott" migrénes vagyok tizenjónáhény éve...
2011. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem megyünk sehova. Nem nagyon láttam még ilyennek szegényt:(
2011. márc. 21. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
A csendes sötét szoba mellé ajánlom a hideg vizes borogatást/a fej fájós részének hideg vizes zuhanyzását.
2011. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!