Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek beoltassam magam...

Szerintetek beoltassam magam agyhártyagyulladás ellen, ha ingyen megkapjuk? Állítólag a járvány kialakulását akarják megelőzni.18/L

Figyelt kérdés

A város két középiskolájában(a kettő iskolában összesen van 600 diák) 5en elkapták két hónapon belül, egy a sulinkaba járó srác nyáron meghalt agyhártyagyulladásban.

A középiskolások ingyen megkapják az oltást, ha kérik, de nem tudom érdemes e beoltatni magamat. Mindenki mást mond, teljesen összezavarnak.

Bocs, ha értelmeten a kérdés.


2011. márc. 23. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

anya erre azt mondja....

Én nem akartam beoltatni magam a H1N1 ellen sem.

Szóval anya mindig azt mondja, hogy még ha tényleg semmit sem ér, és csak 1% az esély arra, hogy véd az oltás. Az ő lelkiismerete legalább tiszta, hogy az az 1% ellen is megvédte a családját, és beoltatott minket. A gyógyszergyárak meg akkor b@sszák meg a pénzünket, de az ő lelke nyugodt. És van benne valami:)

2011. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.
2011. márc. 23. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:

szívesen, és amúgy a válaszom az, hogy oltasd be magad.:)

Ugye sokan azt mondják, hogy persze belém oltják a vírust és hasonlók. Igen beléd oltják a vírust, de annak a borzalmasan legyengített formáját, ami az egészségügyi határértéknek megfelelő

2011. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint oltasd be magad.
2011. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

Én is azon az állásponton voltam, hogy beoltatom magam, de sokan azt mondták, hogy túl van reagálva, meg pánikkeltés az egész és elbizonytalanodtam.

2011. márc. 23. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
egy biztos, bajod nem lesz tőle, csak hasznodra válhat:)
2011. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!