Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A solutio antisudoricát...

A solutio antisudoricát milyen gyakran kell használni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A tájékoztatója szerint naponta egy alkalommal, de nekem nagyon szárít, úgyhogy egy héten 3-szor használom.
2011. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én először naponta, amikor már egyáltalán nem izzadtam akkor 2 naponta.
2011. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kezdetben minden este egyszer, reggel alaposan lemosni.

Aztán kb. 1 hét után másnaponta-harmadnaponta.

2011. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ugyanígy, először naponta reggel, aztán mindig kevesebbszer, végül nem is kellett.
2011. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Érdeklődhetnék tőletek?


Ez a szer csak az izzadság szagát "tünteti el", vagy magát a folyadékot ( izzadságot) is, tehát napközben nem lesznek foltosak az ingetek????

2011. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad reggel használni, aki ilyet ír, az nem ismeri a hatásmechanizmusát a szernek.

Nem csak a szagot tünteti el, hanem az izzadságtermelést is lecsökkenti, megszünteti. Tehát igen, száraz lesz a hónalj, nem lesz foltos a ruha.

2011. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nem lett a reggeli használattól.

sem szag, sem izzadság folt nincs utána.

2011. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ja, és amikor én használtam, a gyógyszertárban állították elő, kis barna üvegben adták.semmi tájékoztató "hatásmechanizmusról"mégis hatott, ha csak reggel használtam.
2011. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk, hogy szerencsés vagy:)

Márpedig a használatának megvan a logikája: egyrészt este-éjjel nyugalomban vannak az apokrin mirigyek, nem mossa ki a pórusokból az izzadság a szert, ezáltal a pórusokat hatásosabban össze tudja húzni.

Másrészt, ha reggel lemosod a szert, nem fogja egész nap irritálni az érzékeny bőrfelületet, nem fog kipirosodni, viszketni.

(Felőlem mindenki úgy használja, ahogy akarja. De ha rosszul, utána szokták megírni, hogy nem jó, nem hatásos. Te vagy a kivétel:)

2011. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Megnéztétek hogy mi az összetétele a terméknek??? Egy: alumínium-felhalmozódva akár alzheimer kórt is okozhat.Kettő:erősen bőrirritáló kémiai vegyszer. Aki ilyet ken magára ahelyett hogy méregtelenítene, az nem normális!!!!!!!!

Ép eszű emberek inkább meg akarnak szabadulni a testükben felgyülemlett szintetikus anyagoktól, nehézfémektől, de ti csak kenjétek magatokra, nyugodtan.

2011. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!