Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a felkaron lévő...

Mi okozhatja a felkaron lévő nagyon sűrű piros pöttyöket (valahol zsírgörcsszerű)? Kb 1 éve szinte az egész karomat kezdi beborítani. Mivel lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta van,de eddig nem volt sok-főként a felkarom kis szakaszán volt látható..Most már rengeteg van és nagyon sűrű.Nyáron kicsit halványodik,de akkor is észrevehető..
2009. febr. 24. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem bőrgríz vagy hasonló?

Régen olvastam a bőrgríz nevezetű dologról, szerintem lehet nekem is olyasmi van.

Úgy tudom eltüntetni nem lehet, talán bőrradírozni és pl. luffaszivaccsal dörzsölni fürdésnél. Aztán bekenni gyorsan beszívódó testápolóval.

2009. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Bőrgyógyászhoz vele, mihamarabb!
2009. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van az, amiről írsz. Több bőrgyógyásznál is jártam vele anno és azt mondták, hogy ilyen lett a bőröm. Nem lehet vele semmit sem csinálni, mert én már az ég világon mindenféle krémet kipróbáltam, hasztalanul. Azóta viszont sokat javult, mert elhalványodott és most már nemcsak a jó időben. Megkérdezhetem, hogy most mennyi idős vagy? Ugyanis nekem is 12 éves korom körül jött ki elég erősen és tinikoromban is megmaradt, majd egyre inkább halványodott. Most 23 évesen abszolút nem zavar, mert nagyon halvány már vagy 4-5 éve, az alkaromról el is tűnt, csak egy picit maradt meg a felkaron. Azt tudom tanácsolni, hogy ne parázz miatta, mert valszeg el fog halványulni, kenni meg semmivel sem érdemes, mert sajnos az nem ér semmit, a bőrgyógyászok is megmondták. Hámlasztó kenőcsöt szoktak rá írni, hát nem sokat ér. Hagyd elhalványulni.
2009. febr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,nagyon hasznosak voltak..!30 éves lány vagyok..Remélem most járok a"csúcsponton",és ennél már csak halványabb lesz nekem is..
2009. febr. 25. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!