Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hete kifordult az aranyerem...

2 hete kifordult az aranyerem és azóta sem ment vissza, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 22:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem fáj meg semmi, de gusztustalanul néz ki.... és azért pl. biciklizés közben zavar.
2011. ápr. 1. 22:56
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet rá kenőcsöt kapni, de állítólag a váltogatott hideg-, melegvizes ülőfürdő is segít. Egy kicsit ujjal is rá lehet segíteni.
2011. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kenem spertivel vagy mivel, de kb. semmit nem használ.

Meg megpróbáltam visszonyomni, de olyan érzésem volt, mintha szétdurrantanám, így nem erőltettem.

Amióta kijött, azóta nedves törlőkendőt használok, de semmi javulás.


Köszi a választ amúgy!

2011. ápr. 1. 23:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Fekete nadalyto-koromviragbol keszits ulofurdot, es ugyanezekbol a novenyekbol keszult kenocsot hasznalj.

A furdot ugy keszitsd, hogy meleg legyen a gyogynoveny, s hideg lehet sima viz, tehat valto-furdot keszits.

Ha fejjel lefele fekszel egy deszkara pl., ez csokkenti a venakra nehezedo nyomast es elosegiti a gyogyulast.

A furdot naponta 2x vegezd.

2011. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tetris ***** válasza:
Ugye tudod, hogy az orvost nem sokáig halogathatod mostmár? Az újságok hírdetéseiben gyakran látom, hogy ma már akár ambulánsan is segíteni tudnak az aranyeres bajokon. Lassan rá kell szánnod magad, hogy elmenj orvoshoz. Addig én a Reparon kúpot és kenőcsöt ajánlom. Átmenetileg segíthet.
2011. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy doki lenne a legjobb megoldás...és tudom, hogy ez most nagyon hülye kifogás, de tényleg nagyon nincs időm most fél napokat üldögélni egy rendelőben, hogy sorra kerüljek. 2 hét múlva angol nyelvvizsga, 1 hónap múlva pedig olasz. Meg érettségi...amire egy éve készülök itthon.

Ráadásul vidéki vagyok, így legalább 2 óra elmenne az utazgatással.

Olvastam, hogy elhalhatnak a kizáródott aranyerek, ami ritkán szepszishez vezet, remélem erre nem kerül sor. Csak egy hónapot bírjanak még ki, aztán elmegyek dokihoz.

Addig is figyelem minden nap, és ha bármi negatív változás lenne, elváltozna a színe vagy valami, akkor egyből megyek dokihoz.

Csak addig valami házi praktika jól jönne.


Köszönöm a tanácsokat, kipróbálom őket!

2011. ápr. 2. 00:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de ezek mind rossz kifogások. Én is nemrég érettségiztem és nagyon fals azt állítani, 1 szabad napod nincs. Nyelvvizsgából oké, hogy lesz 2 is, de nem ezalatt a 2 ill. 4 hét alatt fogod a nyelvet megtanulni. Lehet gyakorolni a váróban ülve, bizony ott is olvashatod a tételeket, a témaköröket nyelvvizsgára, a törikönyvet, a magyarfüzetet. Lehet tesztet kitölteni közben, bármit szinte, rettentően felelőtlen vagy, hogy ennyi ideje halogatod, én rá 1 órával már rohantam volna orvoshoz, hogy csináljon vele valamit mostazonnal. 17-18 éves korban amúgy is abnormális az aranyér...
2011. ápr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jól van, lehet, hogy igazad van... Én is leérettségiztem már tavaly, idén csak 2-ből megyek, de az egyik emelt. Tudom, hogy nem nagy szám az érettségi, de nekem mindkettőt 90% fölött kellene megírni ahhoz, hogy felvegyenek. És tudom, hogy nem ebben az 1 hónapban fogok megtanulni mindent, de ha 2-3 ponttal maradnék le, megőrülnék. Ez az utolsó esélyem, a szüleim azt mondták, hogy 1 évig fizetik a tanárokat, itthon maradhatok, de ha nem vesznek fel, abban a minutumban megyek dolgozni...
2011. ápr. 2. 09:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonlo problemam, tehat tapasztalatbol tudom, hogy a fekete nadalyto segiteni fog, es a torna!

Vizparton lehet megtalalni, hiszen En is ott gyujtottem azokat, de tettem bele friss csalant is, es gyokerestol hasznaltam fel a novenyt,

tehat megkell tisztitani, es beaztatni este, s reggel felmelegited es mar kesz is a furdo.

A netten megtudod nezni azt, hogyan nez ki a noveny, es menj le a vizpartra, a Sio volt Nekem adott, tehat ott aztan gyokerestul kikell szedni a novenyt es 1 hetig kell a furdot vegezni.

Kozben fogyasszal gyogynovenyteakat, En pl. megusztam a "sziket"!

Irj priv.ben es szivesen segitek!

2011. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

szia, köszönöm neked is a tanácsot! :)

Akkor holnap elküldöm az öcsémet, úgyis egy természetbúvár! :D

Remélem nekem is beválok! :)

2011. ápr. 3. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!