Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székrekedés? Van ingerem van...

Székrekedés? Van ingerem van székletem (ami kemény) is de egyszerűen nem jön ki. Ha próbálkozom erősen fáj és hiába nyomom nem jön.

Figyelt kérdés
Hashajtót már kétszer is bevettem de semmi.
2011. ápr. 4. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs aranyered?
2011. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál mate/maté teát. Utána már azzal fogsz foglalkozni, hogy maradjon abba.. Pl. a Naturland-nak is van ilyen teája, szerintem finom, de ez már csak ízlés kérdése.
2011. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:
A Herbáriában lehet kapni Tamarin lekvárt. Az is megindítja a beleket. De nehogy megedd az egész üveggel, mert nem fogsz tudni felállni a rötyiről. Elég egy kanálnyi!!!!!
2011. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tetris ***** válasza:

Van még egy ötletem, ami elég undi, de tutira használ! Szóval! Vonulj be a fürdőszobába, és gondosan zárd be az ajtót. Vetkőzz le, és ülj a kádba. A zuhany rózsáját csavad le, hogy csak a csupasz slag-rész maradjon. Állítsd be a vizet langyosra, és a csövet helyezd közvetlenül a fenéklukadhoz. Betolni nem kell, csak a nyíláshoz tenni teljesen közel. A víz így be fog folyni a fenekedbe. Próbálj várni 1, azaz egy percet. Utána minden kijön.

A fürdőszobát ne felejtsd el rendbetenni, mielőtt kimész.

2011. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!