Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Házi torna kilók felszedésére?

Házi torna kilók felszedésére?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hízékony alkat, de nagyon elkelne már egy-két kiló, mert megijedek ha tükörbe nézek. A vitaminok, étrendkiegészítők nem értek semmit. Ajánlották, hogy kezdjek el torázni, mert egyrészt lefárasztom magam, amitől éhesebb leszek, tehát többet eszek, másrészt pedig formásodok, kerekedik a popsim és ha sikerül kilókat felszedni az nem háj formájában lesz.


Milyen gyakorlatokat ajánlotok? Írjatok egy rövidke tervet, mert fogalmam sincs miből mennyit kell csinálni...

21/L


2011. ápr. 7. 22:30
 1/1 anonim válasza:
én nyolcadikos korom óta nem híztam semmit, egészen addig, míg terhes nem lettem, 27 évesen. 53 kilóról lettem 67kg a terhesség végére, majd szülés után pár hét alatt visszafogytam 54-re. Lehet, hogy alkati kérdés. Nálam van egy kis pajzsmirigy működési zavar is, de nem kell rá gyógyszert szednem.
2011. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!