Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Epilálás közben belekapta...

SOS! Epilálás közben belekaptam az anyajegyembe. ?

Figyelt kérdés
Nem szedtem le de az alja vérzik és picit fáj. Nagy a baj??
2011. ápr. 8. 15:37
 1/7 A kérdező kommentje:
este negugranormannal bekenhetem?
2011. ápr. 8. 15:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj. Nyugodj meg, kérlek! Elhiszem, hogy riasztó. De begyógyul majd, mint egy sima seb.
2011. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen beakadós akkor lehet érdemes leszedetni.
2011. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na azért egy anyajegy sérülés nem egy sima seb. Én pár évvel ezelőtt a párom nyakán lévő anyajegybe kaptam bele véletlenül a körmömmel. Picit vérzett, de nem nagyon foglalkoztunk vele, majd begyógyul alapon. De másnap orvosnál volt más okból kifolyólag, és a doki hívta rá a figyelmet, hogy jó lenne bőrgyógyásszal vagy egy sebésszel megnézetni, mert ha egy anyajegy megsérül, vérzik, annak akár komolyabb következményei is lehetnek. Elmentünk a sebészetre, másnap le is szedte neki a doki. Szerintem nézesd meg te is, jobban jársz, ha egy orvos is látja.
2011. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi ,hogy ilyen hamar írtatok!! nem látszik rajta már semmi ,csak fáj... félek leszedetni dokinál? hogy zajlik egy ilyen? injekciót kapunk? fáj?
2011. ápr. 8. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A párom semmit nem érzett, amikor leszedték. Az anyajegyet a sebész körbeinjekciózta, elérzéstelenítette, és kivágta. Összevarrta (1-2 öltés volt az egész), majd egy hét múlva kellett menni varratszedésre. Egyáltalán nem fáj, amikor leszedik és varrják, mert az injekció miatt semmit sem érzel. Ne félj tőle, tényleg nem fájdalmas, és negyedóra az egész.
2011. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma 15.48-as. Tisztában vagyok vele, hogy nem sima seb. Sőt... Mesélhetnék.. Pont ezért nem akartam megijeszteni a kérdezőt. Nem lesz baja. Begyógyul és kész.
2011. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!